Smile
  PAR MUMSKATALOGSPAKALPOJUMIKONTAKTI  

Latviski

По-русски

In English
 

KATALOGS >> Vadības sistēmas

Logu un lūku atvēršanas automātika

 

Atvēršanas automātika izmantojama dūmu izvadlūku, jumta lūku vai parasto logu atvēršanai un aizvēršanai ar elektrisko (24V vai 230V) servodzinēju palīdzību.

Dūmu izvadlūkas var vadīt:

-        24 V servodzinējs, kas savienots ar ugunsdrošības sistēmu.

-     pneimatiskais cilindrs ar termiskās palaišanas sistēmu (iestatīta 68º vai 93ºC temperatūrā), strādājošu autonomi vai savienotu ar ugunsdrošības sistēmu.

-        gāzes atspere ar termisko drošinātāju.24V atvēršanas sistēma sastāv no:

24 V servodzinēja, dūmu izvada pogas, vēdināšanas pogas, vadības bloka, dūmu sensora, lietus/vēja moduļa, elektrības vadiem.


Pneimatiskā sistēma

        Sastāv no: pneimatiskā cilindra, termoreleja, CO2 balona, vara caurules, ugunsdzēsības kastītes ar CO2 baloniem.

Dūmu izvadlūkas atvēršana notiek ar termoreleja palīdzību, kas atrodas uz pamatnes borta jeb lūkas apakšējā daļā. Termorelejs ir aprīkots ar drošinātāju, CO2 balonu no 20g līdz 75g (atkarībā no lūkas lieluma), kā arī ar mehānismu, kura galā ir adata, ar kuru ir jāizdur caurumu balona vākā.

Ugunsgrēka izcelšanās gadījumā dūmu izvadlūka tiks atvērta sekojošā veidā: drošinātājs pārsprāgs, kad temperatūra sasniegs 68º vai 93°C, un adata pārdurs vāku balonam, kas satur CO2, un atbrīvos tajā esošo gāzi. Atbrīvotā gāze pārvietosies ar pneimatiskās instalācijas palīdzību līdz servomotoram, kurš atrodas zem lūkas, izraisīs vārpstiņas izstumšanu un tās pozicionēšanu maksimāli izvilktā stāvoklī.

 

         SIA LITNEKS ražojamās lūkās ierīkotie mehānismi ļauj lūkas atvērt noteikumos paredzētajā 90º vai 140º leņķī. Aprakstītā sistēma var darboties autonomi. Tomēr parasti telpās tiek izdalīta atsevišķa dūmu izvadlūku sekcija, kurā visas lūkas tiek atvērtas vienlaicīgi ar ugunsdrošības vadīšanas staciju, kuru pārvalda par drošību atbildīgs darbinieks. Sekcija tiek atvērta, izlaižot no stacijā esošā 300, 500 vai 800 g balona oglekļa dioksīdu un novirzot to pa vara caurulēm uz pneimatiskajiem cilindriem. Atkarībā no lūkām un CO2 balonu lieluma var vienlaicīgi atvērt līdz 10 lūkām. Pēc glābšanas vai ugunsdzēsības darbu beigšanas lūkas tiek aizvērtas manuāli uz ēkas jumta.

 

        Mūsu piedāvājumi:


C 30 ķēdes servodzinējs
ACK4 ķēdes servodzinējs
SL60 vārpstas servodzinējs
TF21 vadības bloki
M5 modulis
USA2/USA3 bloki
AL24 barošanas bloki
AC8/PCU32/MEM bloki
PM/EA klaviatūra
EVP kontroles bloki
RF sensori
Vēja/lietus detektors   PAR MUMS | KATALOGS | PAKALPOJUMI | KONTAKTI | KONTAKTFORMA
   Kr. Valdemāra iela 70-43, Rīga, LV-1013, +371 67454604, +371 26147090 litneks@litneks.lv
© COPYRIGHT SIA LITNEKS 2024    
Mājas lapas izstrāde: erisinajumi.lv